Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking szkół nauki jazdy w Lublinie

Utworzony przez fasfasf, 21 sierpnia 2009 r. o 18:17 Powrót do artykułu
~gość~ napisał:
No pablo leprze opinie o sobie wystawiały inne ośrodki wysilcie się trochę sami sobie reklamy niezrobicie na forum jak niemacie ludzi na kursie to i niebedziecie mieli jesteście po prostu zasłabi trzeba sobie trochę markę wyrobić pozdrawiam
Czy mi się wydaje czy ty znasz wszystkie ośrodki szkolenia kierowców w Lublinie? Osobiście brałem jazdy doszkalające w tym ośrodku i to dzięki niemu udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem. Podstawowy kurs robiłem w jednym z najbardziej znanych ośrodków w Lublinie, ale niestety jazdy praktyczne nie dały mi pewności, że zdam egzamin za pierwszym razem. Uczono mnie dość schematycznie. Dopiero w OSK PABLO instruktor pokazał mi jak wykonywać manewry aby nie mieć z nimi problemu na egzaminie i co dla mnie najważniejsze w przyszłości, gdy będę jeździł sam. Mimo, że jest to ośrodek, który dopiero się rozkręca z całą pewnością mogę go polecić. Uważam,że taki ośrodek będzie bardziej dbał o kursanta niż inne ośrodki, bo będzie mu zależało na tym, aby wyrobić sobie markę. Jeśli się wahasz to zajrzyj: www.osk-pablo.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Czy mi się wydaje czy ty znasz wszystkie ośrodki szkolenia kierowców w Lublinie? Osobiście brałem jazdy doszkalające w tym ośrodku i to dzięki niemu udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem. Podstawowy kurs robiłem w jednym z najbardziej znanych ośrodków w Lublinie, ale niestety jazdy praktyczne nie dały mi pewności, że zdam egzamin za pierwszym razem. Uczono mnie dość schematycznie. Dopiero w OSK PABLO instruktor pokazał mi jak wykonywać manewry aby nie mieć z nimi problemu na egzaminie i co dla mnie najważniejsze w przyszłości, gdy będę jeździł sam. Mimo, że jest to ośrodek, który dopiero się rozkręca z całą pewnością mogę go polecić. Uważam,że taki ośrodek będzie bardziej dbał o kursanta niż inne ośrodki, bo będzie mu zależało na tym, aby wyrobić sobie markę. Jeśli się wahasz to zajrzyj: www.osk-pablo.pl
A co wy tak hwalicie to pablo smiem twierdzić że to osk pablo sobie sam takie opinie wystawia tym bardziej że się dopiero roskręca . Ja robiłem kurs też w bardzo małym ośrodku poza tym on się nigdzie nieogłasza dowiedziałem się o nim od znajomej i jestem z niego bardzo zadowolony to ela tam robiłem kurs i mogę z czystym sumieniem go polecić pozdrawiam Marcin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie czy może ktoś wie coś na temat że od pierwszego stycznia ma znowu zdrożeć cena kursu na prawko o vat ,podobno był jakiś artykuł w wp .Proszę o szybką odpowiedź pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Rozpęd. Maja naprawde super instruktorów. Tego Kube to chyba nawet bomba atomowa z równowagi nie wyprowadzi ))) Pełne oddanie dla swojej pracy...szacunek dla niego.. Jedyne co mogliby zmienić to tą babcie z sekretariatu, bardzo ciężko się z nia dogadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAjcie Wy wszyscy spokój z tymi rankingami... Trzeba sobie samemu spojrzeć na rece a nie oskarżać ośrodki..Ja na początku swojej "kariery" samochodowej po pierwszym egzaminie oskarżałam egzaminatora,na drugim ośrodek i egzaminatora,poszłam do innego ośrodka,potem do kolejnego i jeszcze jednego..i nic! Mam juz 7 egzaminów w plecy..A byłam w tych ośrodkach i najlepszych i najgorszych wg rankingu ..Moge powiedziec ze we wszytstkich ośrodkach nawet i tych "słabszych" poziom nauczania jest ten sam! Teraz w większości pracują tam młodzi ludzie dla których nauczanie to pasja. Jestem po prostu beznadziejnym kierowcą ,którego gubi stres i brak drygu do kierowania nikt nie jest w stanie mi pomóc..Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BZDURA !!!!! TYLKO pierwszych 5 pozycji się zgadza ! OSK od 6 do 10 miejsca i dalej są DUŻO DALEJ. Autorzy tego "arta" nie umieją nawet czytać tego co przepisują ze stron konkurencji. To chyba najbardziej zakłamana gazeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się ranking jest nie kompletny, ale zawsze można dowiedzieć się w wydziale komunikacji jaka jest zdawalność ośrodka kierowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kursant napisał:
uwaga na promex made in china i auto gt też lipa spoko się jeżdziło w alfredzie i delcie na jazdach dodatkowych
Czemu autogt jest lipa? zapisałam sie na dokształty i nie wiem czy teraz nie żałuje tego wyboru... dodam ze jeszcze tam nie jezdziłam ale maja chociaż 6 biegowe yariski... mam nadzieje ze będzie ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co powiecie o tym osrodku formuła l Jak uczą,jacy sa instruktorzy,którego wybrać??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Formule osobiście polecam u nich się doszkalałem i dopiero nauczyłem się jeżdzić Jazdy co do minuty,profesjonalizm pełna współpraca z instruktorami, zero fuszerki tak jak w poprzedniej szkole.To co chciałem się nauczyć to się nauczyłem u nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianek napisał:
Co powiecie o tym osrodku formuła l Jak uczą,jacy sa instruktorzy,którego wybrać??
Jeśli wybierzesz Formułę L, masz dużą szansę zdać egzamin za pierwszym razem. Szkole tej zależy na wysokiej zdawalności i konkurencyjności, dlatego w trakcie nauki możesz liczyć na pełny profesjonalizm. Instrutorzy są wymagający ale spokojni i sympatyczni, wszystko dokładnie tłumaczą. Polecam Marka, Kasię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Mam zamiar w najbliższym czasie zapisać się na prawo jazdy niestety taka duża liczba osrodków, jakie mamy w Lublinie robi mi zamęt w głowie. Proszę o szybką rade i co myślicie o następujących szkołach KULKA SIDDHA RALLY jeśli ktoś robił kurs w tych szkołach to proszę o polecenie jakiegoś dobrego instruktora dziękuje bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam ja osobiście polecam osrodek szkolenia kierowców ALFRED miła atmosfera i co najważniejsze fajni instruktorzy miłe i jasno uczą pomagaja nie spózniaja sie na jazdy osobiscie jestem bardzo zadowolona z tej szkoły chociaz juz 2 raz nie zdałam egzaminu ale to nie z tego powodu ze nie umiem jezdzic tylko ze stresu nad którym nie umiałam zapanowac dlatego polecam ALFREDA jesli ktos jest zainteresowany moge polecic tez instruktorów ktorzy wegług mnie so spoko i duzo umia i innych chetnie nauczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja robiłam kursy w Alfredzie i nie narzekam bo zdałam za pierwszym razem polecam szkole Alfred są tam super instruktorzy (polecam Sławka, Sylwka, Artura i Benka oraz Alfreda) świetnie uczą naprawdę a to tylko polowa kadryy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam wiraz, jestem bardzo zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Witam Mam zamiar w najbliższym czasie zapisać się na prawo jazdy niestety taka duża liczba osrodków, jakie mamy w Lublinie robi mi zamęt w głowie. Proszę o szybką rade i co myślicie o następujących szkołach KULKA SIDDHA RALLY jeśli ktoś robił kurs w tych szkołach to proszę o polecenie jakiegoś dobrego instruktora dziękuje bardzo
biorac pod uwagę ,że to od dawna istniejące ośrodki to powiem szczerze ,żegdybym dziś robił prawko wybrał bym mniejsze nowe ośrodki,bo bedą chcieli zrobić więcej dla ciebie niż dla siebie tam będziesz osobą z imieniem a w molochach tylko numerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie ja własnie czekam na prawo jazdy i robiłam kurs w FORMULE L!! polecam ta szkołę bo mozna sobie ustalic wykłady, jazdy trwaja przeważnie po dwie godz i sa odliczane co do minuty,instruktorzy jada po ciebie tam gdzie chcesz i odwożą cie gdzie tylko chcesz ja mieszkam 20 km od lublina i nie bylo problemu zebym sama sie odwiozła do domu lub zeby ktoś inny mnie odwiózł instruktorzy sa wymagajacy ale i sympatyczni. W sumie mialam 3 instruktorow i jestem z tego bardzo zadowolona bo kazdy z nich dał mi cenne wskazowki,co do mojej jazdy najcześciej jezdziłam z Kasia ktora naprawde wymaga i to dobrze bo dzieki niej nauczyłam się jeżdzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, zapomnieliście o Dalko na 1 miejscu? A może faktycznie nie zasługuje hmm???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam RODMOS. Wykłady- profesjonalnie przeprowadzane w formule multimedialnej Jazdy - jeden instruktor prowadzący (Zbyniu pozdrawiam) oraz roszada innych instruktorów tak aby każdy coś podpowiedział i tak jest w rzeczywistości. Egzamin wewnętrzny - teoretyczny - zaliczony dzięki darmowym materiałom i wykładom zdany w 2, 5 minuty- praktyczny - na sześciobiegowej Yaris zaliczony bezbłędnie. Efekt końcowy? Egzamin państwowy: teoria - 1 dopuszczalny błąd praktyka: obsługa - bezbłędnie plac - bezbłędnie ruch miejski - 1 dopuszczalny błąd (brak kierunkowskazu podczas wykonywania zawracania z użyciem biegu wstecznego - manewr poprawiony już bezbłędnie) takie są fakty resztę dopowiedzcie sobie sami Zbyszek (gdyby OSK Rodmos chciał mi zapłacić za reklamę to się zgłoszę do Michała :):):) )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marlena napisał:
Zdecydowanie odradzam Marte - Babska Szkołe Jazdy. Moze atmosfera na jazdach byla fajna, ale profesjonalizmu to bylo faktycznie na te 15,3 % z rankingu. Konczylam kurs i wszystko bylo cacy i tak niby swietnie mi szlo. Tak slodzic to tylko one potrafia. Mam juz dosc tego calego prawka, to moja 6 i ostatnia proba. Porazka!
barana nikt nie nauczy jeżdzić ani śpiewać i nie kazdy moze być kierowcą.Takie osoby nie powinny nigdy siadac za kierownicę.liczą sie przedewszystkim predyspozycje.Tak samo paniusie po pięćdziesiątce ,powinny siedzieć w domu a nie pchać sie na kurs,a potem płaczą bo im nie wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...